KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Lütfen JavaScript'i aktive edin visit koboldusa.com

Ürün ve kalite kontrolü

Fabrika Hofheim Almanya am Taunus
magnify

Fabrika Hofheim Almanya am Taunus

Almanya ve ABD'de bulunan üretim tesislerimiz, ihtiyacınız olan kaliteli ürünleri üretiyorlar. Saygın kalite ilkelerine göre optimize edilen üretimimiz, ekonomik, yüksek güvenirlikli ve uzun ömürlü ürünler sunar.

Üretimimiz - gücümüzdür

Teknik ve mühendislik gruplarımızın ürün geliştirme faaliyetleri ve müşterilerimizin ihtiyaç ve siparişlerinin karşılanması, verdiğimiz sözün garantisi altındadır. Bu sayede, üç önemli avantaj elde ediyoruz. Birincisi, mühendislik ve üretim bölümlerimiz arasındaki yakın ilişki, müşteri ihtiyaçlarına hızlı yanıt verebilmemizi ve ürün geliştirmelerini süratle bünyemize dahil edebilmemizi sağlıyor. İkincisi, kurum içi üretim, müşterilerimize son derece fayda sağlayan ekonomik bir faktördür ve son olarak, yüksek bir Kalite Güvence seviyesinde güvenilir bir kontrol elde ediyoruz.

Üretim kalitemiz - garantinizdir

Müşterilerimiz, güvenilir bir ürün alma hakkına sahipler. Profesyonel anlamda övüncümüz, bunu başka türlü elde edemezdi. Kurum içi üretimimiz, kendi yüksek kalite kontrol standartlarımızı oluşturmamızı sağlıyor. Üretim hattındaki ölçüm cihazlarının istatistiksel örneklemesinden %100 münferit testlere kadar kontrol yöntemleri yelpazemiz, siz Müşterilerimize, en yüksek kalite güvence seviyesinde ürünler sunmamızı sağlıyor.

Danışmanlık ve mühendislik

Yüksek kalitedeki satış mühendislerimiz, size hızlı ve güvenilir şekilde yardımcı olurlar. Ayrıca, alan personelinden oluşan büyük bir ekip de size tesisinizde yardımcı olmak için hazırdır. Pek çok ürünümüze, kısa sürede mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte KOBOLD, toplam ürün programı dahilinde kendi üretim yelpazesini tamamlamak için çok sayıda başka ürünler de sunar. Bu ürünlerin tedariki, müşterilerimize yönelik ek bir hizmettir; böylece, bir yandan ürün yelpazesi mümkün olduğunca genişlerken, diğer yandan KOBOLD, müşterilerine yönelik ücretsiz mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunmayı görev edinir. Seri üretim sayesinde müşterilerimiz, en iyi ekonomik kazancı elde ederler.

ABD'de Fabrika Pittsburgh
magnify

ABD'de Fabrika Pittsburgh

Almanya'da Stuttgart-Sindelfingen tesisi
magnify

Almanya'da Stuttgart-Sindelfingen tesisi

Almanya Fabrika Kelkheim-Fischbach
magnify

Almanya Fabrika Kelkheim-Fischbach

Unirota Hungary
magnify

Unirota Hungary

İspanya'da Barcelona bitki
magnify

İspanya'da Barcelona bitki

Heinrichs
magnify

Heinrichs

Köln, Almanya

KOBOLD grubun dİğer üyelerİ

Products by Keyword
loading
loading