KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Proszę aktywować JavaScript visit koboldusa.com

dwd-durchfluss.png: Klapowy przetwornik przepływu  DWD

Klapowy przetwornik przepływu DWD


Zakres pomiarowy:
1-10 l/min ... 360-3600 m3/h wody
Połączenie: G ... G 2, ... 2" NPT,
kryza DN 10 ... DN 50, kryza spawana do NW 500
Materiał: mosiądz, stal nierdzewna, PVC
Ciśnienie maks.: PN 25
Temperatura maks.: 120 °C
Dokładność: ± 1,5 % pełnej skali

Karta katalogowa

application/pdf; charset=binary

s3pl_dwd

334 KB

Opis

Nowy przyrząd pomiarowy typu DWD firmy KOBOLD jest przetwornikiem natężenia przepływu z cyfrowym wskaźnikiem rzeczywistego natężenia przepływu, z wyjściem analogowym i dwoma regulowanymi przekaźnikami typu "wszystko albo nic" wskazującymi punkt przełączania dla monitorowanych wartości granicznych. Interfejs szeregowy RS232C jest dostępny jako połączenie sprawdzonej techniki pomiaru odchylenia i przesunięcia z nowym opatentowanym systemem wahadłowym i analizatorem elektronicznym z programowalną pamięcią EEPROM zapewnia niezawodmość i ekonomicznośc przekaźnika przepływu.

Dzięki nowoczesnej technologii oraz funkcjom urządzenie to idealnie nadaje się do zastosowań, w których do tej pory używano dużo droższych metod pomiaru. Przetwornik przepływu typu DWD wykorzystuje niezawodną technikę odchylenia i przesunięcia wraz z nową opatentowaną technologią. Płynące medium naciska na przegrodę przymocowaną do wahadła, powodując przesunięcie.

Wahadło utrzymywane przez progresywny system sprężyn zmienia swoją pozycję bez tarcia i zależnie od przepływu. Położenie magnesu przymocowanego do wahadła jest wykrywane przez czujnik Halla umocowany bez styku z medium. Ten sygnał jest przetwarzany i obliczany przez elektronikę opartą na mikrochipach z pamięcią EEPROM. Urządzenia są kalibrowane i dostarczane zgodnie ze specyfikacją.

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword
loading
loading