KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Proszę aktywować JavaScript visit koboldusa.com

Polityka Jakości

Jesteśmy producentem przyrządów pomiarowych wykorzystywanych w układach regulacji procesów produkcyjnych w różnych sektorach przemysłu na całym świecie. Nie uważamy globalizacji jako zagrożenie lecz jako przyjacielski uścisk, który jest wyzwaniem i okazją do ciągłego wypracowywania pozycji na rynku w celu osiągnięcia ambitnych planów firmy. Koncentrujemy się na zdrowym i stabilnym wzroście sprzedaży, ciągłej kontroli kosztów i kliencie będącym centrum naszej aktywności produkcyjnej, handlowej i celem naszych działań.

Naszą sprawą nadrzędną jest dostarczanie wyjątkowej obsługi i przewyższania oczekiwań klientów, wynikiem czego jest wysoki poziom satysfakcji klienta dzięki standardom naszych produktów i ich osiągnięciom.

Szybko i skutecznie zajmujemy się reklamacjami klientów jednocześnie dokładając wszelkich starań aby zminimalizować przyszłe sprawy serwisowe.

Produkcja produktów wysokiej jakości jest jednym z głównych naszych celów. Poza tym, naszym celem jest zapewnienie krótkich terminów dostaw i wprowadzenie gwarantowanych terminów dostaw. Aby to osiągnąć blisko współpracujemy z naszymi dostawcami i podwykonawcami.

KOBOLD nieustannie dąży do doskonałych relacji z klientami w duchu partnerstwa i realizowania polityki otwartości, praktyk jawności i uczciwej konkurencji. Jego motywowani, odpowiedzialni i wysoko kwalifikowani pracownicy zapewniają pomyślną obsługę wzrastających wyzwań rynku i konkurencji.

Nasz system zarządzania jakością produkcji wymaga ciągłej oceny w celu realizacji naszych celów jakościowych. Audyty, systematyczne poprawki i pomiary zapewniają nam ciągłe doskonalenie, nie tylko utrzymywanie wysokich standardów ale także dążenie do ulepszeń.

Nasz proces produkcyjny jest dostosowany do aktualnych regulacji prawnych i standardów z sektora ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy. Zapewnia także stosowanie regularnej oceny ryzyka w celu eliminacji potencjalnych zagrożeń w miejscu pracy i produkcji naszych wyrobów w sposób przyjazny dla środowiska.

Koncentrujemy się na działaniach wspierających społeczeństwo i środowisko.

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword

Korzystając z tej strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych.

loading
loading