KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Proszę aktywować JavaScript visit koboldusa.com

Produkcja i kontrola jakości

Fabryka w Hofheim am Taunus w Niemczech
magnify

Fabryka w Hofheim am Taunus w Niemczech

Nasze zakłady produkcyjne w Niemczech i w USA wytwarzają produkty o jakości,której wymagasz. Zoptymalizowany proces produkcji zorientowany najakość daje w efekcie wyroby o wysokiej niezawodności i długim cyklu życia.

Wytwarzanie to nasza mocna strona

Rozwój naszych grup technicznych i inżynierskich, jak również realizację wymagań i zamówień klienta zorganizowaliśmy na swój sprawdzony sposób.Prowadzi on do trzech głównych korzyści. Bliskiej współpracy pomiędzy inżynierami, a działem produkcyjnym, co pozwala na szybką reakcję na wymogi klienta oraz na natychmiastowe usprawnianie produktu. Po drugie własna produkcja jest ekonomicznie uzasadniona i korzystna również dla klienta. A ostatecznie uzyskujemy możliwość kontroli jakości produktów na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie.

Jakość wyrobu jest gwarantowana

Nasz klient ma prawo wymagać otrzymania niezawodnego produktu. Nasz profesjonalizm nie pozwala nam myśleć inaczej. Produkcja wewnątrz zakładowa pozwoliła nam na ustalenie naszych własnych, wysokich standardów kontroli jakości. Metody kontroli to zarówno wyrywkowa kontrola statystyczna, jak również indywidualna 100% kontrola produktu. Osiągamy przez to zapewnienie najwyższej jakości naszych wyrobów.

Doradztwo techniczne

Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie służą chętnie w zakresie doradztwa technicznego. Jeśli zaistnieje taka potrzeba odwiedzają również klientów w terenie. Wiele produktów z naszego magazynu jest dostępna z krótkim czasem dostawy.
KOBOLD w całym programie produkcji oferuje równieżinne urządzenia, które są uzupełnieniem szerokiej gamy produktów wyprodukowanych u siebie. Dostarczanie tych produktów jest dodatkową usługą, świadczona na rzecz klienta po to aby zakres interesujących gourządzeń był możliwie jak najszerszy i dostępny z jednego źródła.KOBOLD dba o to by klient zawsze otrzymywał wyczerpujące informacje techniczne na temat wszystkich dostępnych produktów. Wszechstronna konsultacja techniczna jest oczywiście bezpłatna.

Masowa produkcja jest z ekonomicznego punktu widzenia korzystna przede wszystkim dla klienta.

Fabryka Pittsburgh w USA
magnify

Fabryka Pittsburgh w USA

Zakład Sindelfingen-Stuttgart w Niemczech
magnify

Zakład Sindelfingen-Stuttgart w Niemczech

Fabryka Kelkheim - Fischbach w Niemczech
magnify

Fabryka Kelkheim - Fischbach w Niemczech

Unirota Hungary
magnify

Unirota Hungary

Zakład w Barcelonie w Hiszpanii
magnify

Zakład w Barcelonie w Hiszpanii

Heinrichs
magnify

Heinrichs

w Kolonii w Niemczech

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword
loading
loading