KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Proszę aktywować JavaScript visit koboldusa.com

dpt-k-durchfluss.png: Przepływomierz -/sygnalizator łopatkowy  DPT-..K

Przepływomierz -/sygnalizator łopatkowy DPT-..K


Zakres pomiarowy:
5-30 L/min ... 850-1900 L/min wody
Połączenie: G 3/8...G 3, 3/8 NPT...3 NPT,
Materiał: aluminium/brąz, stal nierdzewna
Ciśnienie maks.: PN 40
Temperatura maks.: 80 °C
Dokładność: ± 3 % pełnej skali

Karta katalogowa

application/pdf; charset=binary

s3pl_dpt

122 KB

Opis

Opatentowany przepływomierz z łopatką obrotową typu DPT działa na zasadzie membrany. Po raz pierwszy zastosowano płaską sprężynę skrętną działającą jednocześnie jako uchwyt dla łopatki i jako siła sprężysta. Urządzenie działa prawie bez zużycia. Łopatka składa się z płytki przeponowej i ramienia dźwigni. Kiedy płytka przeponowa jest przesuwana przez przepływ zgodnie z jego kierunkiem, ramię dźwigni jest odchylane przez siłę sprężyny.

Ten ruch kątowy jest przenoszony bezdotykowo przez ścianę obudowy za pomocą magnesu do czujnika Halla bez strat. Różne zakresy pomiarowe i rozmiary urządzeń są dostępne dzięki manipulacji geometrią ramienia dźwigni, średnicy i kształtu płytki przeponowej, a także wysokości i grubości sprężyny. Dysze do ograniczające mogą zostać zamontowane wciskowo w celu dostosowania zakresów pomiarowych. Sygnał z czujnika Halla jest wyświetlany za pomocą różnych środków elektronicznych i służy do monitorowania natężenia przepływu.

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword
loading
loading