KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Proszę aktywować JavaScript visit koboldusa.com

df-ma-durchfluss.png: Przepływomierz z rotorem -/sygnalizator -/licznik DF-MA

Przepływomierz z rotorem -/sygnalizator -/licznik DF-MA

Zakres pomiarowy -/sygnalizacji: 0,08-0,5 L/min ...40-160 L/min wody
Połączenie: G 1/8...G 1 1/2, kryza DN 15..DN 50,
Materiał: mosiądz, stal nierdzewna, trogamid, polisulfon, PVDF
Ciśnienie maks.: 6/10/16/100 bar
Temperatura maks.: 80 °C
Dokładność: ± 2,5% pełnej skali
Wyjście: Wyjście analogowe

Karta katalogowa

application/pdf; charset=binary

s4pl_df

330 KB

Opis

Znana i stosowana technologia przepływomierzy łopatkowych sprawdziła się już milion razy na całym świecie w zakresie pomiaru i monitorowania przepływu różnych mediów w rurociągach. Przepływomierze / sygnalizatory działają zgodnie z tą sprawdzoną technologią i oferują wiele korzyści. Sercem nowej łopatki jest osadzony w niej magnes pierścieniowy, który jest hermetycznie oddzielony od medium. Przenosi on, bezkontaktowo, ruch obrotowy łopatki do czujnika Halla przymocowanego do obudowy (w celu zaoszczędzenia miejsca).

Przekształca to ruch obrotowy w sygnał częstotliwości proporcjonalny do natężenia przepływu. Ewaluacyjna elektronika końcowa może wyprowadzić ten sygnał na wyświetlacz, przekonwertować go na sygnał analogowy (0 (4) - 20 mA, 0-10 V) lub go zliczyć. Przepływomierz / sygnalizator może być również używany do przełączania z maksymalnie dwoma stykami granicznymi. Stany przekaźnika wartości granicznej są wskazywane przez diody LED. Modułowa konstrukcja stgnalizatorów przepływu i przyrządów pomiarowych to system, który może być uniwersalnie stosowany, jest w rozsądnej cenie i wymaga minimalnej przestrzeni podczas pracy.

Bardzo dokładne wyniki pomiarów można osiągnąć w trudnych warunkach pracy wraz z elektroniką. System jest zmontowany z elektroniką i dostarczony gotowy do pracy. Elektronika jest dostosowywana i dostosowywana do użycia z czujnikiem. Po doposażeniu w inne zakresy pomiarowe, system może zostać ponownie dostosowany za pomocą podobnego urządzenia w dowolnym momencie.

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword
loading
loading