KOBOLD Instrumentation S.A.R.L • 8, avenue du Fief Bat 16 • 95310 Saint Ouen l'Aumône • Tel: +33 (0)1 34219115 • E-mail:  Proszę aktywować JavaScript

dor-durchfluss.png: Przepływomierz z rotorem -/sygnalizator -/licznik DOR

Przepływomierz z rotorem -/sygnalizator -/licznik DOR

Zakres pomiarowy: 0,25 - 6300 l/s ... 0,4 - 49000 l/s wody
Połączenie: G 1½, G 2, 1½" NPT, 2" NPT zewn.
Materiał: stal nierdzewna
Ciśnienie maks.: 80 bar
Temperatura maks.: 150 °C
Dokładność: ±1,5 %
Wyjście: Wyjście impulsowe (NPN, kontaktorn)

Karta katalogowa

application/pdf; charset=binary

dor-gb-flow

352 KB

Opis

Czujnik przepływu DOR jest bardzo opłacalnym przyrządem do dokładnego pomiaru przepływu wody lub cieczy podobnych do wody w dużych rurach. Czujnik jest wprowadzany do rurociągów procesowych za pomocą złączki gwintowanej lub półskrętnej. Przepływ cieczy przez rurociąg powoduje obrót przymocowanego koła łopatkowego. Prędkość obrotowa łopatki jest proporcjonalna do prędkości przepływu, a zatem proporcjonalna do natężenia przepływu w rurze.

Konstrukcja typu wstawianego zapewnia metodę pomiaru, która jest znacznie tańsza niż przepływomierze o pełnym przelocie, szczególnie w większych rozmiarach rur. Czujniki koła łopatkowego to solidna technologia pomiarowa, która oferuje wyjątkową tolerancję na zabrudzenia i ciała stałe. Seria DOR ma korpus ze stali nierdzewnej 316L. Wirnik wykonany jest z PVDF lub PEEK, z samosmarownym łożyskiem o długiej żywotności, grafit / PTFE.

DOR ma zintegrowany, precyzyjny mechanizm wstawiania, który umożliwia instalatorowi włożenie rotora na zadaną głębokość w rurze w celu uzyskania optymalnych odczytów. Wyjścia obejmują częstotliwość, otwarty kolektor NPN i / lub kontaktron. Opcjonalne wskaźniki obejmują totalizery zasilane bateryjnie, zasilany z pętli licznik / sumtor i sterowniki. DOR-5 nadaje się do instalacji " z ciepłą wodą ". Dzięki symetrycznej konstrukcji DOR może być wykorzystywany do dwukierunkowego pomiaru przepływu.

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword
loading
loading