KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Proszę aktywować JavaScript visit koboldusa.com

url-durchfluss.png: Rotametr -/sygnalizator -Luźny kołnierz URL

Rotametr -/sygnalizator -Luźny kołnierz URL


Zakres pomiarowy:
1-10 ... 250-2500 l/h wody
0,025-0,25 ... 10- 100 Nm³/h powietrza
Połączenie: kołnierz DN 15 ... 40
Materiał: PVC, PVDF
Ciśnienie maks.: 10 bar
Temperatura maks.: 100 °C
Dokładność: kl. 4 zgodnie z VDI

Karta katalogowa

application/pdf; charset=binary

url-gb-flow

183 KB

Opis

Przepływomierz / wskaźnik przepływu model URL działa na zasadzie unoszenia pływaka przez przepływający płyn. Służy do pomiaru natężenia przepływu w zamkniętych systemach przewodów rurowych. Medium przepływa od dołu przez szklany stożek pomiarowy, który jest szerszy na górze. W ten sposób pływak podnosi się i wskazuje odpowiednie natężenie przepływu na skali umocowanej na stożku pomiarowym. Aby monitorować skrajne wartości natężenia przepływu, urządzenia URL mogą być opcjonalnie wyposażone w przełączniki zbliżeniowe typu "otwarty kolektor".
Ta plastikowa wersja jest nie tylko ekonomiczna, ale także odporna na wiele chemikaliów. Dzięki specjalnej konstrukcji ten model jest szczególnie odpowiedni do zastosowań, w których dostępne są tylko bardzo małe ciśnienia robocze. Kolejną zaletą jest bardzo duży wziernik, który optycznie umożliwia bezpośrednią obserwację przepływu.

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword
loading
loading