KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Prosím aktivujte JavaScript visit koboldusa.com

dvz-e-g-durchfluss.png: Vírový (Vortex) průtokoměr/spínač - čítač DVZ-..E

Vírový (Vortex) průtokoměr/spínač - čítač DVZ-..E

Pro nízko viskózní kapaliny

Měření rozsah:
0,5-4...10-100 L/min voda
Připojení: G ¼...G 1, ¼...1" NPT
Materiál: Připojení: mosaz, nerez, kryt: PPS
Max. tlak: 20 bar
Max. teplota: 80 °C
Přesnost: ± 2,5% koncové hodnoty
Analogový výstup, digitální displej

Prospekt

application/pdf; charset=binary

dvz-cs-prutok

735 KB
application/pdf; charset=binary

dvz-gb-flow

722 KB

Popis

Vírový průtokoměr KOBOLD typ DVZ je určen pro měření a monitorování malých a středních průtoků nízko viskózních kapalin podobných vodě. Pracuje na vírovém principu, což ho prakticky dělá bezúdržbovým přístrojem. To zahrnuje instalovaný ostrohranný objekt (vírotvorné těleso, generátor vírů) v průtokovém kanálu. Za vírotvorným tělesem se tvoří víry, jejichž frekvence je přímoúměrná  rychlosti proudění kapaliny. Velikost průtoku lze stanovit s velmi vysokým stupněm přesnosti měřením frekvence víru. Tím je dosaženo velmi vysoké linearity celém rozsahu měření.
Přístroj lze osadit spínacím, frekvenčním nebo analogovým výstupem. Je rovněž možné vybrat si kompaktní elektroniku s digitálním displejem, která je vybavena jak spínacím tak analogovým výstupem.
Dávkovací a sumarizační elektronika je vybavena dvěma spínacími výstupy, jedním analogovým výstupem a dvouřádkovým displejem.

Další členové KOBOLD group

Výběr produktů podle klíčového slova
loading
loading