KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Prosím aktivujte JavaScript visit koboldusa.com

Výroba a kontrola kvality

Factory Hofheim am Taunus v Německu
magnify

Factory Hofheim am Taunus v Německu

Naševýrobní podniky v Nemecku a ve Spojených státech amerických vyrábíkvalitní výrobky, které potrebujete. Optimalizovaná výroba v souladu suznávanými zásadami kvality poskytuje výrobky, které jsou ekonomické, vysoce spolehlivé a s dlouhou životností.

Výroba - naše silná stránka

Vývojnašich technických a inženýrských skupin, stejne jako naplnovánípožadavku a objednávek našich zákazníku nám dává dve výhody. Tesnývztah mezi našimi inženýry a výrobním oddelením poskytuje schopnostrychle reagovat na požadavky zákazníku a okamžite zapracovat zlepšenído výrobku. Zadruhé, výroba v rámci spolecnosti je ekonomickýmfaktorem, který je pro zákazníky opravdovou výhodou a umožnuje nám spolehlivou kontrolu zajištení kvality vysokého stupne.

Výrobní kvalita - vaše záruka

Našizákazníci mají právo obdržet spolehlivý výrobek. Naše profesní hrdostby nedovolila, aby tomu bylo jinak. Výroba v rámci spolecnosti námumožnuje stanovit si vlastní vysoké standardy na kontrolu kvality.Metody kontroly, které sahají od statistické kontroly vzorku prístrojuna výrobní lince až po individuální, stoprocentní kontrolu, vám, zákazníkum, poskytuje jistotu nejvyšší kvality.

Poradenství a výroba

Našivysoce kvalifikovaní inženýri v prodeji vám rychle a spolehlive poradí.Rozsáhlý tým zamestnancu pro práci v terénu vám poradí na míste. Mnohévýrobky mužete z našich prodejen obdržet behem krátké lhuty. Spolecnost KOBOLD také nabízí, v rámci celkovéhoprogramu produktu, mnoho dalších produktu, které doplnují nabídku jejívlastní výroby. Zásoba techto produktu je dodatecnou službou našimzákazníkum takže, na jedné strane je tato nabídka co nejširší a nastrane druhé se spolecnost KOBOLD zabývá poskytováním výrobních aporadenských služeb, které zákazníka nic nestojí.

MHromadná výroba nám dává optimální ekonomické výhody a je proto zákazníkovi ku prospechu.

Factory Pittsburgh v USA
magnify

Factory Pittsburgh v USA

Závod Stuttgart-Sindelfingen v Německu
magnify

Závod Stuttgart-Sindelfingen v Německu

Tovární Kelkheim - Fischbach v Německu
magnify

Tovární Kelkheim - Fischbach v Německu

Unirota Hungary
magnify

Unirota Hungary

Závod Barcelona ve Španělsku
magnify

Závod Barcelona ve Španělsku

Heinrichs
magnify

Heinrichs

v německém Kolíně nad Rýnem

Další členové KOBOLD group

Výběr produktů podle klíčového slova
loading
loading