KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Prosím aktivujte JavaScript visit koboldusa.com

Výroba a riadenia kvality

Factory Hofheim am Taunus v Nemčiji
magnify

Factory Hofheim am Taunus v Nemčiji

Naše výrobné závody v Nemecku a v Spojených štátoch amerických vyrábať kvalitné produkty, ktoré potrebujete. Optimalizovaná výroba v súlade s uznávanými zásadami kvality poskytuje produkty, ktoré sú ekonomické, vysoko spoľahlivé a majú dlhú životnosť.

Výroba - naša sila

Vývoj našich technických a strojárskych skupín, rovnako ako splnenie požiadaviek našich zákazníkov a objednávok sú vykonávané v našich vlastných slov. To vedie k trom hlavným výhodám. Úzky vzťah medzi našimi inžinierskych a výrobných úsekov zabezpečuje schopnosť rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov a rýchlo začleniť vylepšenia produktu. Po druhé, in-house výroba je ekonomický faktor, ktorý je konečným cieľom je prospech pre zákazníka, a konečne umožňuje spoľahlivú kontrolu nad vysokou úrovňou Quality Assurance.

Výrobné kvalita - záruka

Naši zákazníci majú právo dostať spoľahlivý výrobok. Náš profesionálny hrdosť by si to žiadnym iným spôsobom. Vlastná výroba nám umožňuje nastaviť naše vlastné vysoké štandardy pre kontrolu kvality. Kontrolné metódy v rozmedzí od štatistického vzorkovania nástrojov na výrobnej linke, na jednotlivcov, 100%, testovanie vám, zákazníkovi, s najvyššou zabezpečenia kvality.

Poradenstvo a inžinierstvo

Naši vysoko kvalifikovaní predajné technici vám poradia rýchlo a spoľahlivo. Rozsiahly tím pracovníkov v teréne bude tiež poradí priamo na mieste. Mnoho produkty sú k dispozícii od našich predajniach v krátkej dobe. KOBOLD tiež ponúka, v rámci celkového výrobného programu, celý rad ďalších produktov, ktoré dopĺňajú jeho vlastné vyrobiť rozsah. Zásoba týchto produktov je doplnková služba pre našich zákazníkov, pričom na jednej strane Rozsah je čo najširšia a na druhej strane, KOBOLD zaväzuje poskytovať inžinierske a poradenské služby bez nákladov na to zákazníkov.

Hromadnú výrobu sa získajú optimálne ekonomiku v prospech zákazníka.

Factory Pittsburgh v USA
magnify

Factory Pittsburgh v USA

Stuttgart-Sindelfingen obrat v Nemčiji
magnify

Stuttgart-Sindelfingen obrat v Nemčiji

Továrenské Kelkheim - Fischbach v Nemecku
magnify

Továrenské Kelkheim - Fischbach v Nemecku

Unirota Hungary
magnify

Unirota Hungary

Závod Barcelona v Španielsku
magnify

Závod Barcelona v Španielsku

Heinrichs
magnify

Heinrichs

em Colônia, Alemanha

Ďalši členovia KOBOLD group

Products by Keyword
loading
loading