KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Lütfen JavaScript'i aktive edin visit koboldusa.com

Araştırma ve geliştirme


Ürün geliştirme ekibimiz, en zorlu ölçüm sorunlarını bile çözüyor. En farklı uzmanlık alanlarından deneyimli mühendislerimiz, her zaman hızlı bir şekilde en uygun çözümü bulur. Ürünlerimizi, müşterilerimizle işbirliği halinde geliştiriyor ve böylece piyasanın ihtiyaçlarını doğrudan karşılayabiliyoruz. Teknik ve mühendislik gruplarımız, KOBOLD laboratuarları ve fabrikadaki alan uygulamalarının geliştirilmesi sorumluluğunu üstleniyor. Laboratuarlarımız ve fabrikamızda, teknik bilgi, modern tasarım ve geliştirme yöntemleri le birlikte kullanılıyor.

Kullanıcılarla sürekli irtibat halinde olmamız ve müşterilerimizin ürünlerimiz konusundaki beklentileri başarımızın temelini oluşturan unsurlardır. KOBOLD mühendisleri, pratik kullanım açısından gerekli ve güvenilir olan ürünleri kendi Laboratuarlarımız ve test tesislerimizde geliştirip test ediyorlar.
Hiçbir şey şansa bırakılmıyor. Tüm detaylar, başarı ve kullanımın mantıksal sonucudur.

KOBOLD Messring – patentler

Bunun haklı gururunu yaşıyoruz. Teknisyen, mühendis ve çalışanlarımızın uzun süreli tecrübesi ve uzmanlık yeterliliğini, en iyi patentlerimiz aracılığıyla kanıtlayabiliriz. Yıllardır, hatırı sayılır derecede çok patentten oluşan bir koleksiyon sahibi olduk.
Bu başarılarımız sayesinde müşterilerimize, KOBOLD'un yenilikçi bir partner olduğunu daha iyi kanıtlama imkanı bulduk. Bizim için, her yeni iş yeni bir mücadeledir. Bize güvenin ve ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşın.
 

elektronik-2.282x158-crop.jpg
konstruktion.282x158-crop.jpg
pruefstand.282x158-crop.jpg

KOBOLD grubun dİğer üyelerİ

Products by Keyword
loading
loading