KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Proszę aktywować JavaScript visit koboldusa.com

Badania i rozwój


Nasz zespół projektantów rozwiąże nawet najtrudniejszy problem pomiarowy. Inżynierowie z doświadczeniem w wielu różnych specjalistycznych dziedzinach zwykle szybko znajdują odpowiednie rozwiązanie. Często projektujemy urządzenia w kooperacji z naszymi klientami reagując szybko na potrzeby rynku.
Nasi technicy i inżynierowie prowadzą doświadczeniai badania nad nowymi rozwiązaniami technicznymi w naszych własnych laboratoriach i warsztatach.
Nasza wiedza techniczna w połączeniu z nowoczesnymi metodami badań i projektowania jest wykorzystywana w wielu różnorodnych aplikacjach przemysłowych. Stały kontakt z klientem oraz otwarcie na jego wymagania kierowane pod kątem stałego ulepszania produktu są podstawą naszego sukcesu. Inżynierowie KOBOLD projektują i prowadzą testy we własnych laboratoriach i na własnym sprzęcie, co jest gwarancją pewności wyrobów sprawdzonej w praktyce.

Nic nie pozostawiamy przypadkowi. Każdy szczegół jest logiczną konsekwencją praktyki i doświadczenia.

Patenty firmy KOBOLD Messring

Jesteśmy z nich naprawdę dumni. Lata praktyki i doświadczenia naszych wyspecjalizowanych techników i inżynierów nie mogą być lepiej reprezentowane niż poprzez szereg opatentowanych rozwiązań technicznych.
Przez lata nagromadziliśmy znaczącą ilość patentów.

Te osiągnięcia są dla naszych klientów dowodem na to, że KOBOLD jest partnerem innowacyjnym. Każda nowa praca jest dla nas wyzwaniem i odkryciem. Wciągnij nas w swój świat i pokaż nam czego od nas wymagasz.
 

elektronik-2.282x158-crop.jpg
konstruktion.282x158-crop.jpg
pruefstand.282x158-crop.jpg

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword
loading
loading