KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Prosím aktivujte JavaScript visit koboldusa.com

Výskum a vývoj


Náš vývojový tím vyrieši aj tie najťažšie merania ťažkosti. Naši skúsení inžinieri z najrôznejších špecializovaných oblastí, zvyčajne umiestni do vhodného riešenia rýchlo. My OFT vývoji produktov v spolupráci s našimi zákazníkmi a bežal tak spĺňajú potreby trhu priamo. Naše technické a inžinierske skupiny sa zaväzujú vývoja prostriedkov pre nasadenie v poli v Kobold laboratóriách a továrni na technické znalosti, spolu s moderným dizajnom a vývoj metódy sú k dispozícii v našich laboratóriách a továrne. Neustálom kontakte s používateľmi a požiadavkami robili naši zákazníci umiestniť na naše produkty poskytujú základ pre náš úspech. KOBOLD inžinieri vyvíjať a testovať v našich vlastných laboratórií a testovacích zariadení Všetky, ktoré sú nevyhnutné a spoľahlivá z hľadiska praktického využitia.

Nič nie je ponechané náhode. Každý detail je logickým dôsledkom úspechu a využitie.

KOBOLD Messring patent

Sme veľmi hrdí o našom veľkom počte patentov. Roky skúseností a zvláštne kompetencii našich technikov, inžinierov a zamestnancov nemôže byť lepší než demostrated prostredníctvom našej patents.Through roky sme získali slušný zbierku patents.These úspechy sú dôkazom V nadväznosti na našich zákazníkov urobil PUK je inovatívnym partnerom. Pre nás je každý nový úloha je novou výzvou.
Vezmite nás za slovo a prezentovať svoje požiadavky na nás.
 

elektronik-2.282x158-crop.jpg
konstruktion.282x158-crop.jpg
pruefstand.282x158-crop.jpg

Ďalši členovia KOBOLD group

Products by Keyword
loading
loading