KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Prosím aktivujte JavaScript visit koboldusa.com

Spoločnosť

ueberuns01.282x0-aspect.jpg


KOBOLD Messring GmbH, jeden z popredných medzinárodných prístrojovej strojárske podniky, bola založená v roku 1980 Dipl.-Ing. Klaus J.Kobold. Jeho vynikajúce technické znalosti viedli k spoločnosť čoskoro presadila na trhu vďaka patentovateľným technológie, vysoko kvalitné produkty a vynikajúce služby. "KOBOLD" značkou čoskoro stalo synonymom kvality a technologického pokroku. V nasledujúcich rokoch, nezávislé spoločnosti KOBOLD boli založené v mnohých krajinách po celom svete

Medzinárodná skupina spoločností vedie jej prezident a výhradný vlastník Klaus J. Kobold. Cieľom spoločnosti je vyvíjať, vyrábať a predávať prístroje na monitorovanie, meranie a reguláciu fyzikálnych veličín ako je prietok, tlak, výška hladiny a teploty.

Tieto prístroje sú používané prakticky vo všetkých priemyselných odvetviach. Rôznorodosť metód merania k dispozícii, a rýchle prispôsobenie technického pokroku, sú také, aké zabezpečí, aby boli splnené vysoké požiadavky pre konkrétne aplikácie nastavenej v rôznych priemyselných odvetviach v plnej výške. Silný rast spoločnosti je založený na pokračujúce rozširovanie rozsahu ponúkaných a je kvôli prevzatie spoločnosti a jej výrobkov na svetovom trhu.

Ďalši členovia KOBOLD group

Products by Keyword

Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie nájdete v našom vyhlásení o ochrane osobných údajov.

loading
loading