KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Prosím aktivujte JavaScript visit koboldusa.com

Průmyslová instrumentace společnosti Kobold

Mnoho výrobních a automatizačních procesů vyžaduje přesnou a optimální kontrolu všech relevantních faktorů. Naše průmyslová měřicí technika Vám nabízí řešení zaměřené na řízení nejrůznějších fyzikálních veličin a jejich přizpůsobení rovnoměrným podmínkám, pokud je to nutné. Naše měřící přístroje jsou vytvářeny přesně podle požadovaných aplikačních oblastí a lze je snadno implementovat v již existujících technologiích.

Jako dlouholetý partner v podnikatelském světě známe vysoké nároky kladené na nás a naše měřicí přístroje a zajišťujeme nejvyšší spokojenost zákazníků prostřednictvím bezporuchových a spolehlivých měřicích přístrojů. Naše měřicí a řídící technologie mohou být snadno a rychle integrovány do mnoha standardizovaných systémů a mohou být propojeny s různými řídicími jednotkami. Mnoho oblastí automatizační techniky může být díky naší průmyslové měřicí technologii ještě efektivnější a především jednodušší.

Naše průmyslové přístroje pro nejrůznější rozměry

Ať už jde o hmotnost, průtok, tlak, hladinu, teplotu, hustotu nebo vlhkost: Pro každou příslušnou velikost dodáme s optimální měřicí technologii vhodnou pro vaši společnost a používaným výrobním procesům. Tímto způsobem můžete využít naší průmyslové přístrojové techniky pro zvýšení efektivity vašeho závodu, abyste mohli ovládat různé faktory a optimalizovat a jemné ladit vaše procesy. Naše optická měřicí technika je charakterizována vysokou kvalitou a výkonem a nabízí komplexní výkonnostní portfolio podle vašich požadavků.

Vzhledem k tomu, že naše průmyslová měřicí technika byla navržena pro použití v produkčních pracovních prostředích, můžete ji rychle a bez velkého úsilí začlenit do nejrůznějších systémů. Rádi vám pomůžeme vyvinout správné řešení, které vám umožní co nejlepší integraci do systému. Tímto způsobem můžete optimálně využívat naši měřicí a řídící technologii ve vašem pracovním prostředí pro sledování a kontrolu všech příslušných velikostí a parametrů.

Řešení přizpůsobená vašim požadavkům

V naší široké řadě měřicích přístrojů a měřicí techniky najdete vhodné měřící přístroje pro všechny relevantní fyzikální parametry, které lze snadno integrovat do již existujících systémů. Díky mezinárodně uznávaným rozhraním a optimálnímu přizpůsobení a kalibraci naší průmyslové měřicí techniky se můžete plně spolehnout na výsledky našich měřicích přístrojů ve výrobních a pracovních procesech.

Ať už jde o snímače průtoku, snímače vlhkosti, teplotní senzory a odporové teploměry, najdete vhodná řešení pro každou průmyslovou aplikaci. Rádi vám pomůžeme integrovat různé průmyslové měřicí přístroje do vašich systémů a tím zlepšit vaše provozní a výrobní procesy. Díky nejvyšší přesnosti a rozsáhlé kalibraci se můžete také spolehnout na naši průmyslovou měřicí technologii za nejnepříznivějších podmínek.

Neustále rozvíjíme své portfólio, zajišťujeme nejvyšší úroveň bezporuchové bezpečnosti a ještě přesnější měření všech relevantních faktorů pomocí našich měřících přístrojů. Spoléhat se na globální kvalitu společnosti Kobold a zlepšit výrobu a automatizaci prostřednictvím našich průmyslových měřicích přístrojů.

Další členové KOBOLD group

Výběr produktů podle klíčového slova

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Další informace naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.

loading
loading