KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Prosím aktivujte JavaScript visit koboldusa.com

Jakost

Jsme výrobcem měřicích přístrojů pro řízení technologických procesů v různých průmyslových odvětvích po celém světě. Nepovažujeme globalizaci jako hrozbu, ale přijímáme ji jako výzvu a příležitost, abychom i nadále upevňovali naši pozici na trhu s cílem dosáhnout našich každoročních ambiciózních cílů společnosti. Zaměřujeme se na dosažení zdravého a stabilního růstu tržeb, průběžné kontroly nákladů a zákazník je středem celé naší výrobní a obchodní činnosti nebo objektivních cílů.
Toto je naší hlavní prioritou, poskytovat skvělé služby a převyšovat požadavky zákazníků vedoucí k jejich vysoké spokojenosti prostřednictvím našich standardů výroby a znalostí.
Rychle a účinně řešíme stížnosti zákazníků a zároveň dělame vše pro minimalizaci budoucích problémů.
Vyrábět vysoce kvalitní produkty je jedním z našich hlavních cílů. Kromě toho je naším cílem poskytnout krátké dodací lhůty a splnit garantované dodací termíny. K dosažení těchto cílů úzce spolupracujeme s našimi dodavateli a výrobními partnery.
KOBOLD trvale usiluje o vynikající vztahy se zákazníky v duchu partnerství a usiluje o otevřenou politiku, transparentní postupy a spravedlivou hospodářskou soutěž. Jeho motivovaní, odpovědní a vysoce kvalifikovaní pracovníci zajišťují úspěšné zvládnutí stále rostoucí změny trhu a nebo hospodářské soutěže.
Náš systém řízení jakosti vyžaduje pravidelné posuzování pro realizaci našich cílů jakosti. Audity a systematickými nápravnými opatřeními se sami neustále zlepšujeme, a to nejen pro udržení nášeho současného vysokého standardu, ale pro snahu o zdokonalení se.

Naše výrobní procesy dodržují právní předpisy a jiné platné normy v oblasti ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce.To zajišťujeme pravidelným prováděním hodnocení rizik kromě cílů k odstranění potenciálních rizik na pracovišti a pro výrobu našich produktů šetrných k životnímu prostředí.
Zaměřujeme se na sociální a ekologickou udržitelnost.

Další členové KOBOLD group

Výběr produktů podle klíčového slova

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Další informace naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.

loading
loading