KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Proszę aktywować JavaScript visit koboldusa.com

kme-durchfluss.png: Modułowy, kompaktowy przepływomierz - KME

Modułowy, kompaktowy przepływomierz - KME


Zakres pomiarowy: 0,2 - 76,3 Nm³/h ... 2,2 - 848,2 2 Nm³/h powietrza
Dokładność: ±3 % wartości mierzonej ±0,3 % pełnej skali
pmax: 16 bar
tmax: 60°C
Połączenie: G ½ ... G 2; ½" ... 2" NPT
Materiał: sensor- stal nierdzewna, obudowa - aluminum
Wyjście: wyjście analogowe, wyjście impulsowe, przełącznik (switch)

Karta katalogowa

application/pdf; charset=binary

kme-gb-flow

302 KB

Pobrania

application/x-dosexec; charset=binary

Software

Configuration software KME-AFK

17,5 MB

Opis

Przepływomierz KME przeznaczony jest do dokładnego dozowania i monitorowania sprężonego powietrza i gazów technicznych dla rur o średnicy od DN15 (½" ") do DN 50 (2" ").  Dostępne są dwa bloki montażowe.
Kalorymetryczna zasada pomiaru w połączeniu ze sprawdzonym czujnikiem z gorącą membraną zapewniają najlepszą długoterminową stabilność i krótki czas reakcji.
Niezwykła dokładność pomiaru, nawet w dolnym zakresie pomiarowym, jest osiągalna poprzez specyficzne dla aplikacji wielopunktowe ustawienie fabryczne, które jest wykonywane przy 7 barach. Pozwala to na niezawodne wykrywanie nieszczelności i odpowiednią oszczędność energii. Konstrukcja jest zoptymalizowana pod kątem łatwej instalacji i konserwacji.
KME jest konfigurowalny przez użytkownika i można go łatwo dostosować do dowolnego zadania pomiarowego. Konfigurację można ustawić za pomocą opcjonalnego wyświetlacza i przycisków lub za pomocą bezpłatnego oprogramowania konfiguracyjnego.

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword
loading
loading