KOBOLD Instruments Inc • 1801 Parkway View Drive • 15205 Pittsburgh, PA • Tel: +1 412 788 2830 • E-mail: Proszę aktywować JavaScript visit koboldusa.com

Aparatura przemysłowa firmy Kobold


Wiele procesów produkcyjnych i automatyzacji wymaga precyzyjnej i optymalnej kontroli wszystkich istotnych czynników. Nasza technologia pomiaru przemysłowego oferuje rozwiązania zorientowane na kontrolowanie najbardziej różnorodnych wielkości fizycznych i dostosowanie ich do jednolitych warunków w razie potrzeby. Nasze urządzenia pomiarowe są tworzone dokładnie zgodnie z wymaganiami obszarów zastosowań i mogą być łatwo zastosowane w już istniejących technologiach. Jako wieloletni partner świata biznesu, znamy wysokie wymagania, stawiane nam i naszym przyrządom pomiarowym, i zapewniamy najwyższą satysfakcję klienta oferując bezawaryjne i niezawodne przyrządy pomiarowe.
Naszą technikę pomiarową i kontrolną można łatwo i szybko wkomponować z wiele standardowych systemów i połączyć z różnymi jednostkami kontrolnymi. Dlatego w wielu dziedzinach techniki automatyzacji można zwiększyć efektywność, a przede wszystkim uprościć je stosując naszą technologię pomiarów przemysłowych.

Nasza aparatura przemysłowa do najróżniejszych wielkościach fizycznych

Czy to do masy, przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury, gęstości czy wilgotności: Dla każdej wielkości w zakresie wykorzystywanych procesów produkcyjnych dostarczymy Twojej firmie optymalną technologię pomiarową. Naszą technologię oprzyrządowania przemysłowego można wykorzystać do zwiększenia wydajności instalacji, kontroli różnych czynników i wymiarów oraz optymalizacji procesów. Nasza technologia pomiaru optycznego charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością, a przede wszystkim oferuje wysoką wydajność zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Ponieważ nasza technologia pomiaru przemysłowego została zaprojektowana do stosowania w środowiskach produkcyjnych, nasze urządzenia można szybko i bez większego wysiłku włączyć do najróżniejszych systemów. Rozwijamy odpowiednie opcje, aby zapewnić najlepszą integrację z Twoim systemem. W ten sposób można optymalnie wykorzystać naszą technikę pomiarową i regulacyjną w danym środowisku pracy, aby monitorować i kontrolować wszystkie istotne wymiary i dane.

Rozwiązania dostosowane do wymagań

W naszej szerokiej gamie przyrządów pomiarowych i techniki pomiarowej, znajdziesz odpowiednie przyrządy pomiarowe do wszystkich istotnych parametrów fizycznych, które można łatwo zintegrować z istniejącymi systemami. Dzięki międzynarodowym interfejsom i optymalnej regulacji i kalibracji naszej przemysłowej techniki pomiarowej, można w pełni polegać na wynikach naszych przyrządów pomiarowych używanych w procesach produkcyjnych i innych.

Czujniki przepływu, wilgotności, temperatury, termometry oporowe itd. – u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązania dla każdego zastosowania przemysłowego. Chętnie pomożemy włączyć różne instrumenty pomiarowe w systemy przemysłowe, usprawniając tym samym procesy operacyjne i produkcyjne. Dzięki najwyższej precyzji i rozległej kalibracji, na naszą technologię pomiarów przemysłowych można również liczyć w najbardziej niekorzystnych warunkach.

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, zapewniając najwyższy poziom zabezpieczenia przed awariami i jeszcze bardziej dokładny pomiar wszystkich istotnych czynników. Możesz polegać na światowej jakości urządzeń firmy Kobold i poprawić swoją produkcję i automatyzację dzięki naszym przemysłowym przyrządom pomiarowym.

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword

Korzystając z tej strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych.

loading
loading