KOBOLD Instrumentation S.A.R.L • 8, avenue du Fief Bat 16 • 95310 Saint Ouen l'Aumône • Tel: +33 (0)1 34219115 • E-mail:  Proszę aktywować JavaScript

uts-analyse.png: Rotametr UTS

Rotametr UTS


Zakres pomiarowy: 10-100 Nl/h… 0,3 - 3 Nm³/h powietrza
Połączenie: M18x1,5
Materiał: mosiądz, stal nierdzewna
Ciśnienie maks.: 3 bar
Temperatura maks.: 65 °C
Dokładność: ±2,5...4% pełnej skali

Karta katalogowa

application/pdf; charset=binary

uts-gb-flow

297 KB

Opis

Przepływomierz Kobold model UTS działa w oparciu o zasadę unoszenia pływaka przez przepływający płyn. Jest wyposażony w złącze M 18 x 1,5. Napływ medium odbywa się przez otwór 4 mm, natomiast odpływ odbywa się przez sześć otworów, które są koncentrycznie umieszczone wokół otworu wlotowego. To specjalne połączenie jest wykonane indywidualnie dla modelu UTS i jest wyposażane w specjalne uszczelnienie.
Ten przepływomierz może być opcjonalnie dostarczony ze specjalnym adapterem G ¼ lub ¼ "NPT do montażu poziomego.Zastosowanie tego adaptera jest zawsze zalecane ze względu na jego specjalną konstrukcję. Ze względu na małe rozmiary, gdzie konwencjonalne urządzenia nie pasują najlepiej ze względu na ich rozmiar , UTS jest automatycznym wyborem.
Urządzenie jest odpowiednie do monitorowania palników gazowych (tj. tlenu, wodoru, metanu, gazów obojętnych, np. spawania MIG) ze względu na niską cenę i możliwość łatwej wymiany rur pomiarowych. Armatura wykonana jest z niklowanego mosiądzu lub stali nierdzewnej z odporną na uderzenia polistyrenową obudową zabezpieczającą.

Inni czlonkowie grupy KOBOLD

Products by Keyword
loading
loading